Рік захисту: 2016

Кількість сторінок: 63

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Отже, підсумуємо усі сформульовані пропозиції. На основі вивчення зарубіжного досвіду запропоновано звернути увагу на історію угод M&A Сполучених Штатів Америки. Незважаючи на постійну зміну поглядів політиків на угоди M&A, останні 25 років у банківській сфері відбуваються процеси зниження кількості банківських установ. Це підвищує стійкість сектору загалом, а тому, з урахуванням вкрай високої уваги центральних банків та антимонопольних органів до фінансових компаній, що веде до відсутності можливостей зловживання злиттям та поглинанням, це значно підвищує ефективність банківського сектору США. Тому запропоновано активізувати такі ж процеси на вітчизняному банківському ринку. Для цього необхідно підвищити вимогу щодо мінімального розміру статутного фонду до 150 млн.грн., при тому що такого ліміту повинні дотримуватися як новостворені банки, так і ті, що діють на ринку протягом тривалого часу. Припускається, що ефективність угод злиття буде такою ж, як і у випадку досліджуваних у другому розділі банків, а тому очікується, що буде вивільнено 992,94 млн.грн., а кількість банків скоротиться до 119 проти 180 у 2014 році. Тобто така пропозиція є актуальною та дозволить досягнути ряду переваг. Щодо вітчизняного законодавства, то доцільно впровадити належну систему контролю за процесом злиття та поглинань. Запропонований алгоритм контролю, терміни його здійснення та інструменти контролю. Також щодо попередження недобросовісної конкуренції через злиття запропоновано два заходи, що направлені на відновлення кримінальної відповідальності за вчинення злочинів у цій сфері. Перш за все, необхідно притягати до кримінальної відповідальності осіб та компанії, які вчинили узгоджені антиконкурентні дії. Виявити та довести такі злочини складно, а враховуючи їх суспільну небезпечність – важливо. Тому посилення відповідальності стимулюватиме до уникнення ситуації їх повторення у майбутньому. У той же час необхідно надати можливість звільнення від відповідальності особам, котрі повідомили про вчинений злочин. Це прискорить їх розкриття та доведення. Щодо можливого підвищення ефективності процесу злиття Platinum Bank, то був обґрунтований такий захід, який дозволяє підвищити цінність банку для інвестора, який його купуватиме. Суть заходу полягає у покращенні одного з найважливіших показників, що використовується при аналізі операцій злиття - показник середньозваженої вартості капіталу. Доцільно змінити дивідендну політику та не виплачувати кошти протягом наступних років, збільшити частку кредитів, що отримані від інших установ на 0,15 % від суми пасивів, субординованого боргу на 0,96 % і інших джерел - на 1,27 %. Як результат, середньозважена вартість капіталу банку знизиться на 2,19 %. Відповідно вартість обох банків у випадку злиття збільшиться до 4 242 928. Максимальна ціна купівлі ПАТ „Platinum Bank”  зросте з 3 007 457 тис.грн. до 3431550,823 тис.грн. Тобто процес злиття буде значно ефективнішим для акціонерів ПАТ „Platinum Bank” .

 

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 350 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.