Рік захисту: 2016

Кількість сторінок: 69

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Отже, на основі проведеного дослідження сформульовані такі висновки та пропозиції:

  1. Вивчена сутність та види реклами підприємства в Інтернеті. Визначено, що інтернет-реклама — реклама, яка розміщується в мережі Інтернет і являє собою представлення товарів, послуг чи підприємства в мережі Інтернет, адресована масовому споживачеві та має характер переконання. Вказані особливості такої реклами: таргетування, трекінг, доступність, інтерактивність, велика кількість інформації, оперативність поширення, порівняно низька вартістю. До основних видів інтернет-реклами за критерієм форми відносяться медійна (банерна) реклама, контекстна реклама, пошукова реклама, геоконтекстна реклама, вірусна реклама, Product placement (в онлайн-іграх), тизерна реклама, спам, відеореклама. За типом площадки виділяють рекламу у соціальних мережах, електронних листах, електронних ЗМІ, форумах і т. д.
  2. Надана характеристика процесу організації рекламної діяльності підприємства в Інтернеті. Вказано, що процес організації рекламної діяльності в інтернеті складається з таких етапів як створення власного сайту, який може виступати у ролі місця продажу продукції або виконувати роль вітрини, підключення систем аналітики та інтернет-статистики до сайту, планування рекламної діяльності в Інтернеті, реалізація складеного чіткого плану рекламної діяльності підприємства в мережі Інтернеті. У свою чергу, етапи планування та реалізації складаються з таких етапів як систематизація усієї інформації про потенційних покупців, у тому числі визначення інтересів, віку, інших демографічних показників, аналіз позиції самої компанії на ринку, визначення рекламних каналів для встановлення двосторонньої взаємодії з мікрогрупами, виділення мікрогруп з усієї сукупності цільової аудиторії підприємства, створення індивідуального рекламного повідомлення для кожної із мікрогруп, планування бюджету за допомогою новітніх інструментів, зокрема тих, які пропонують рекламні в мережі в Інтернеті, запуск, оцінка та постійне коректування рекламного плану підприємства. В процесі контролю та аналізу рекламної діяльності в мережі використовуються такі показники як клікабельність, взаємодія, переходи, повернення інвестицій та інші.
  3. Сформульована характеристика сучасного рекламного середовища в Інтернеті. Проведене дослідження сучасного рекламного середовища в Інтернеті. Визначено, що відбувається постійне зростання частки інтернет-реклами у загальній сумі витрат на рекламу вітчизняних компаній. Цьому сприяє постійне зростання проникнення мережі в Україні, яке досягло у 2016 році 63%. Основу інтернет-аудиторії становлять люди, що живуть у великих містах у віці 30-44 років, тобто в контексті роботи агентства нерухомості реклама в Інтернеті має високий потенціал. Сукупність факторів прямого та опосередкованого впливу збільшує позитивний вплив на діяльність рекламної галузі в мережі, що забезпечує подальше зростання ринку.
  4. Здійснений аналіз та оцінка тенденцій розвитку рекламної діяльності у мережі Інтернет. Постійно зростає обсяг рекламних бюджетів підприємств у мережі Інтернет. Зокрема, спостерігається підвищення обсягу реклами за такими напрямками як пошук (платна видача в пошуковиках), банерна реклама, вкл. партнерську мережу Google, Yandex, оголошення в соціальних мережах і мобільна реклама, річ медіа (мультимедійна реклама), спонсорство, цифрове відео, вкл. Youtube, інший діджитал. Найбільшу частку становить реклама на пошуку, що зумовлено оптимальними можливостями налаштування таргетування безпосередньо на цільову аудиторію, яка вже зараз шукає певний товар чи послуг. Також вагому роль відіграє банерна реклама, що зумовлено популярність цього формату серед рекламодавців та власників медіа. Також виявлено, що підвищилася кількість великих брендів та компаній, що представлена у мережі, що доводить хороші перспективи подальшого розвитку Інтернет-реклами. Цьому сприяє, у тому числі і те, що реклама в Інтернеті характеризується високою конкурентоспроможністю за ціною, зокрема у сегменті контекстної реклами.
  5. Проведене обґрунтування рекламної стратегії, адаптованої під мережу Інтернет. Обґрунтована оптимальна рекламна стратегія компанії "Мегаполіс-Житомир" у мережі Інтернет. Визначено, що будь-яка рекламна стратегія у мережі відсутня, адже компанія немає навіть власного сайту. Тому першочергові зусилля повинні бути зосереджені на створення власного сайту силами сторонньої веб-студії у місті Житомир. Визначені основні цілі рекламної діяльності підприємства у мережі Інтернет, а саме збільшити обсяг збуту, підвищити пізнаваність компанії серед потенційних клієнтів, збільшити кількість контактів із цільовою аудиторією, досягнути приросту чистого прибутку компанії. Такі цілі рекламної діяльності у мережі Інтернет підпорядковані загальній цілі компанії та маркетинговим цілям. Вказані особливості зовнішнього та внутрішнього середовища компанії та визначено, що оптимальною стратегію буде підвищення присутності в мережі, нарощення витрат на рекламну діяльність. Виділені основні цільові сегменти аудиторії підприємства, зокрема сюди відносяться студенти, молоді сім’ї, люди від 35 і старше, працівники великих компаній, приватні інвестори. Виділені потреби кожної із цільових груп і на їх основі сформульовані оптимальні рекламні повідомлення для використання у мережі Інтернет.
  6. Визначені оптимальні напрямки та надана оцінка ефективності рекламної діяльності підприємства в Інтернеті. Запропоновано діяти за трьома напрямками у мережі Інтернет в межах обраної рекламної стратегії. По-перше, слід замовити створення власного сайту у професійного веб-агентства. По-друге, запропоновано використати рекламні можливості систем Яндекс Директ та Google Adwords – транслювати свої рекламні повідомлення до цільової аудиторії у пошуку цих рекламних мереж, а також на сайтах партнерах. Крім цього, запропоновано використати банерну рекламу від мережі Вконтакті при здійсненні донесення власного повідомлення до студентів. Визначено, що загальний бюджет на наступний рік становитиме 76 170,4 грн. Кількість показів рекламного оголошення компанії становитиме 1 306 084 раз в рік, а кількість переходів на сайт – 26282. Визначено, що рентабельність таких інвестицій буде високою, зокрема буде отриманий додатковий дохід у розмірі 788 460 грн. та додатковий чистий прибуток у сумі 394 230 грн.

 

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 450 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.