Рік захисту: 2016

Кількість сторінок: 94

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

На основі вивчення теоретичних та практичних аспектів управління рекламною діяльністю у соціальних мережах, досягнуті наступні завдання:

- визначено поняття та специфічні особливості рекламної діяльності в соціальних мережах. На основі вивчення думок науковців та вітчизняного законодавства сформульоване власне визначення поняття реклами у соціальних мережах – це інформація про товар, послугу тощо, яка ціленаправлено розповсюджується через рекламні інструменти соціальних мереж для збільшення продажів, покращення іміджу, досягнення інших маркетингових цілей. До позитивних сторін реклами у соціальних мережах відноситься зростаюча кількість користувачів, таргетування та точне налаштування кампаній, інтерактивність та гнучкість, простір для креативних рішень, вищий рівень довіри до реклами у соціальних мережах, відчуття єдності серед користувачів, широта інтересів, які охоплені соціальними мережами, підходить для будь-якого бюджету, ефективна система звітів для рекламодавців, ретаргетинг. Негативними сторонами реклами у соціальних мережах є часткове або неповне заповнення профілів користувачами, складність фільтрування якісного трафіку, відсутня можливість точного прогнозу результатів, велика конкуренція тощо.

- вивчено основні види медіаплощадок для розміщення реклами у соціальних мережах. Вказані найбільш цікаві для рекламодавця мережі – це LinkedIn, Профессіонали.ру, ВКонтакте, Facebook, Мой Мир, Одноклассники, Twitter, Instagram та інші. Найпопулярнішими в Україні є Вконтакті, Ютуб, Однокласними та «Мой Мир». Кожна із соціальних мереж дозволяє вирішити різні завдання, а тому їх використання залежить від особливостей діяльності підприємства та цілей, які ставляться перед рекламною кампанією. Основними видами реклами, що пропонується соціальними мережами, є звичайні графічні банери, reach-media банери, прихована реклама, реклама в стрічці  користувача, реклама в спільноті чи групі, реклама в додатках, інші види реклами.

 

- вказано методи оцінки ефективності проведення рекламної кампанії в соціальних мережах. Найважливішим методом оцінки є метод відносних показників. Визначено, що існує значний перелік показників, які застосовуються у процесі оцінки ефективності реклами у соціальних мережах, зокрема сюди відносяться CTR, переходи, покази, витрати, охоплення аудиторії, середня вартість одного переходу та ряд інших. Вибір конкретних показників для проведення рекламної діяльності у соціальних мережах залежить від цілей, які стоять перед рекламною стратегією.

- надано характеристику маркетингового середовища та маркетингової діяльності ТОВ «Модел Скаут Систем». На основі проведеного дослідження маркетингового середовища та маркетингової діяльності ТОВ «Модел Скаут Систем» визначено, що підприємство має стійке ринкове положення та активно діє протягом останніх чотирьох років. Організаційна структура компанії є чіткою, контроль за всіма процесами та оперативне управління здійснює директор підприємства. Визначено, що кількість конкурентів є значною. Виділені основні прямі конкуренти та визначено, що ТОВ «Модел Скаут Систем» володіє як перевагами, так і недоліками серед них. Загалом підприємство спеціалізується на наданні високоякісних модельних послуг. Активне використання маркетингових інструментів у соціальних мережах дозволить посилити ринкове положення агенції.

- проведено аналіз динаміки та структури рекламної діяльності підприємства ТОВ «Модел Скаут Систем» у соціальних мережах. Визначені загальні особливості проведення рекламної діяльності підприємства ТОВ «Модел Скаут Систем» у соціальних мережах. Визначено, що головну участь у цьому процесі відіграють такі посадові особи як директор, менеджер по міжнародним зв’язкам, голова відділу пошуку та розвитку моделей, менеджер по організації роботи. Цільовою аудиторією в межах рекламної кампанії у соціальних мережах є вітчизняні потенційні клієнти, зарубіжні потенційні замовники, потенційні моделі. Реклама публікується підприємством у загальних соціальних мережах та у ділових соціальних мережах, зокрема у Facebook, Вконтакті, Linkedin. Використання реклами забезпечує підприємству можливість донести рекламне повідомлення, яке у свою чергу дозволяє довести клієнту та моделям індивідуальність агентства, отримати нові контакти від потенційних моделей та потенційних клієнтів, підвищити пізнаваність агентства, отримати зворотній зв'язок тощо.

- оцінено ефективність рекламної діяльності підприємства ТОВ «Модел Скаут Систем» у соціальних мережах. Аналіз числових даних дозволив виявити, що витрати на рекламу у соціальних мережах зростає, що пов’язано, в основному, із зростання курсу долара США, адже частина рекламного бюджету йде на зарубіжних потенційних клієнтів. Визначено, що ефективність використання мережі Вконтакті для пошуку клієнтів є нульовою, тому доцільно відмовитися для її використання для цієї цілі. Оновлення рекламного плану у соціальних мережах дозволить підвищити ефективність усього процесу комунікації у ТОВ «Модел Скаут Систем».  

- здійснено розроблення рекламної стратегії ТОВ «Модел Скаут Систем» у соціальних мережах. Виділено 8 основних сегментів цільової аудиторії, а саме існуючі вітчизняні клієнти, існуючі західні клієнти, потенційні вітчизняні клієнти, потенційні західні клієнти, потенційні китайські клієнти, моделі з досвідом, потенційні моделі, потенційні посередники в Україні. Сформульовані особливості позиціонування перед кожною групою клієнтів. Загалом моделям потрібно доносити повідомлення про високу оплату праці та можливість самореалізації, а клієнтам потрібно доносити інформацію про високий професіоналізм моделей, здатність оперативно приступити до роботи, нижчу вартість праці порівняно із західними моделями. Визначені цілі рекламної діяльності у соціальних мережах залежно від цільової аудиторії, якій будуть показуватися відповідні рекламні оголошення, а також запропоновані індивідуальні рекламні оголошення для кожного сегменту, щоб дозволить максимізувати ефективність процесу. 

- запропоновано основні напрями щодо удосконалення рекламної діяльності ТОВ «Модел Скаут Систем» у соціальних мережах. Сформульовані п’ять основних напрямків удосконалення рекламної діяльності у соціальних мережах, а саме припинити використання Вконтакті для пошуку нових клієнтів, створити акаунт компанії в Instagram та використовувати його рекламу, змінити критерії пошуку моделей для Вконтакті, зокрема зменшити вік, створити сторінки у Weibo та рекламу в цій мережі, більш активно оновлювати контент у спільноті у Facebook. Сукупність таких заходів в межах комунікаційної політики дозволить значно підвищити ефективність цього маркетинговому процесу на підприємстві.

- здійснено прогнозування ефективності запропонованих заходів щодо реклами у соціальних мережах. Вказано на високу ефективність такої пропозиції. Сукупний рекламний бюджет на соціальні мережі зросте на 56,1%. Відповідно, загальна кількість моделей, що влаштується працювати у ТОВ «Модел Скаут Систем» завдяки соціальним мережам, зросте с 5 осіб в рік до 7 осіб в рік. Значно зросте кількість нових клієнтів, які будуть знайдені через соціальні мережі. Цей показник зросте з 9 осіб до 47 осіб. Ефективність пропозиції доводить зменшення середньої вартості одного клієнтів з 11,96 тис.грн., що спостерігаються на даний час, до 7,36 тис.грн., що спостерігатиметься у випадку впровадження запропонованих заходів удосконалення рекламної діяльності у соціальних мережах ТОВ «Модел Скаут Систем».

 

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 450 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.