Рік захисту: 2016

Кількість сторінок: 70

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

У процесі дослідження планування піар-діяльності підприємства за матеріалами ресторана-кав'ярні "Fair Finch" (ООО Фуд Сервіс Україна) розглянуті теоретичні та практичні аспекти проведення піар-діяльності в компаніях. На основі цього сформульовані такі висновки та рекомендації.

Визначена сутність та види PR-діяльності у вітчизняних підприємствах ресторанного господарства. PR-кампанія – це ряд заходів, що проводяться для здійснення важливого суспільно-політичного чи соціального завдання, які націлені на вдосконалення іміджу (репутації) суб'єкта зв'язків з громадськістю та підтримання гармонійних відносин з громадськістю. Напрямками практичної реалізації PR у системі управління на підприємстві є формування сприятливого суспільного іміджу підприємства, розробка системи прийомів і методів, спрямованої на поліпшення взаєморозуміння між підприємством і її численними аудиторіями, реалізація заходів, спрямованих на усунення бар'єрів, які заважають поширенню інформації про фірму тощо.

Вказано на основні цілі, завдання та етапи планування PR-діяльності на підприємстві. До цілей піар-діяльності можна віднести такі як формування і управління соціальними комунікаціями, формування іміджу та підвищення пізнаваності серед клієнтів, формування позитивного уявлення про компанію серед постачальників, банків, влади та інших сторін, забезпечення лояльності власних працівників до бренду ресторану. Процес планування піар-діяльності передбачає досягнення таких задач як аналітико-прогнозні, інформаційно-комунікативні, організаційно-технологічні, консультаційно-методичні, соціально-гуманістичні. Першим етапом процесу планування піар-діяльності є систематизація інформації про маркетингове середовище, цілі та місію компанії, здійснення прогнозу основних маркетингових процесів.

Систематизовано особливості планування PR-діяльності підприємств ресторанного бізнесу. В загальному вигляді він не відрізняється від процесу планування піар-діяльності у інших підприємствах. Але особливим є відбір окремих інструментів для піар-діяльності. Зокрема ресторан може використовувати такі заходи як залучення ресторанного критика, що є недоступним для підприємств іншого типу. Також типовим для ресторанів є включення у програму піар-діяльності таких елементів як робота з клієнтами, прес-релізи та прес-конференції, піар-заходи та піар-акції, створення новин, участь у соціальних ініціативах, участь у екологічних ініціативах.

Проведено детальний аналіз конкурентного середовища ресторана-кав'ярні "Fair Finch". Визначено, що ринок є висококонкурентним, адже в Києві є багато різних ресторанів та кафе. Проте «Fair Finch» спеціалізується на приготуванні саме вишуканих кавових напоїв. Навколо цієї діяльності побудована вся маркетингова активність компанії. На ринку продажу кави існує значна кількість конкурентів, а найважливішими групами на карті конкурентів є інтернет-магазини, що розповсюджують каву, та місцеві київські кав’ярні-ресторани. Проведений аналіз рівня конкурентоспроможності та визначено, що Fair Finch має багато сильних сторін. Зокрема високу конкурентоспроможність підтверджує наявність нагород у сфері приготування кави.

Здійснено дослідження системи планування PR-діяльності в підприємстві "Fair Finch". Процес планування піар-діяльності є типовим. Він складається з таких етапів як визначення можливих труднощів і сприятливих можливостей, визначення цілей, вибір цільової аудиторії, вибір методів зв’язків із громадськістю, вибір стратегії звернень, вибір медіа-засобів доставки визначених звернень, визначення бюджету, реалізація стратегії, оцінка результатів тощо. За реалізацію цього процесу відповідають такі посадові особи як директор, голова відділу маркетингу, два маркетологи, бухгалтер, працівники в залах і барі та інші. Фактично, усі працівники приймають певну участь в формуванні позитивного уявлення у відвідувачів про "Fair Finch".

Проаналізовано PR-кампанії ресторана-кав'ярні "Fair Finch" протягом останніх років. Визначено, що ресторан діє за трьома основними напрямками, зокрема публікує статті про заклад у фахових виданнях та інших ЗМІ, здійснює піар через сайт та соціальні мережі, реалізує піар-діяльність на сайтах, що систематизують відгуки. Загалом кількість згадувань закладу повільно зростає, проте компанія відсутня у видачі пошукових систем по ключовим запитам. Також виявлено, що недоліком є відсутність постійності у сфері піар-діяльності – усі статті були замовлені лише один раз, тобто лише знайомили читачів із закладом, проте не могли сформувати стійку зацікавленість. Також вказано, що компанія недостатньо працює із негативом в інтернеті, зокрема немає відповіді на деякі негативні відгуки.

Проведене планування PR-діяльності ресторана-кав'ярні "Fair Finch" на наступний рік. Виділено основні сегменти цільової аудиторії ресторану. Сюди відносяться тусовщики, офісні працівники та підприємці, зарубіжні гості, кавомани, публічні особи (оратори, коучі, тренери, організатори вечірок та показів мод тощо), HR-ри (ейч-ари компаній чи інші особи, відповідальні за організацію корпоративних заходів). Визначений портрет цільової аудиторії, який враховує дохід, мотивацію тощо. Виділені основні проблеми закладу у цій сфері, а саме: низька відвідуваність, мала кількість постійних клієнтів, незначна впізнаваність закладу, незнання про існування закладу серед частини потенційних клієнтів. Відповідно цілями піар-діяльності на наступний рік визначено підвищення пізнаваності, підвищення кількості нових клієнтів, збільшення кількості контактів із цільовою аудиторією за допомогою інструментів піару та підвищення сили бренду та іміджу ресторана-кав'ярні "Fair Finch".

Запропоновано три напрямки удосконалення поточної PR-діяльності ресторана-кав'ярні "Fair Finch". Зокрема слід реалізувати власні івенти-проекти – сюди відносяться заходи ініційовані менеджментом Fair Finch, які відповідають завданням і позиціонуванню Fair Finch. Іншим напрямком є активізація роботи із івент-агенціями, що дозволить підвищити кількість замовлення оренд. Також слід проводити власні кавові заходи, що дозволить залучити увагу кавоманів. Деталізована загальна концепція проведення кожного із заходів, розроблено календарний план реалізації одного заходу та запропонована матриця розподілу відповідальності.

Розраховано очікуваний економічний ефект від заходів удосконалення піар-активності. Вказано, що загальна сума витрат протягом року становитиме 276,4 тис. грн., а очікувана сума додаткового доходу становитиме 413 тис. грн. Валова рентабельність інвестицій становитиме 49,42%, тому можна рекомендувати сукупність пропозицій до впровадження у практику роботи ресторану.

 

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 450 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.