Рік захисту: 2016

Кількість сторінок: 107

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Отже, визначено, що валютні операції є складним поняттям, яке включає в себе встановлені валютним законодавством дії резидентів та нерезидентів, що здійснюється з валютою та валютними цінностями. Відмінність валютних операцій від звичайних грошових операцій пояснюється наявністю валютних цінностей. Основними видами валютних операцій є конверсійні операції, валютні операції, що пов’язані із виплатою дивідендів, неторгові операції, залучення та розміщення валютних коштів, міжнародні розрахунки, інші операції. Виділено чотири групи методів управління валютними операціями. Сюди відносяться методи управління валютними ризиками, методи обліку валютних операцій, методи аналізу валютних операцій, методи управління валютними ресурсами. Методи управління валютними ресурсами передбачають формування та використання валютних ресурсів. Тому сюди відносяться кредитування, випуск акцій, формування депозитного вкладу, акредитив та інші методи. Оптимальним методом обліку валютних операцій є управлінський облік, адже він дозволяє отримати детальну та структуровану інформацію про валютні операції. Управління ризиками передбачає використання таких методів як хеджування, лімітування, відмова від ризику, локалікація, диверсифікації у часі тощо. Виявлено, що на підприємствах наявна значна кількість документів, які слугують інформаційним забезпечення для прийняття менеджерами рішень у сфері управління валютними операціями. Сюди відносяться положення про облікову політику, класифікатори та кодифікатори управлінського обліку, управлінський план рахунків, форми первинних і звітних документів управлінського обліку. Управлінська звітність, яка містить систематизовану інформацію, є більш корисною для прийняття рішення порівняно із первинними документами. Окрім цього управлінська звітність виконує не лише функцію інформаційного забезпечення, а й дозволяє планувати діяльність  на майбутній період та контролювати виконання поставлених цільових показників. Основними методами аналізу цієї інформації є горизонтальний (часовий) аналіз, вертикальний (структурний) аналіз, трендовий аналіз, порівняльний аналіз, факторний аналіз, маржинальний аналіз, аналіз відносних показників (коефіцієнтів).

 

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 450 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.