Рік захисту: 2016

Кількість сторінок: 108

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Загалом конкурентоспроможність означає здатність компанії ефективно функціонувати на ринку. До основних ознак цього поняття відносяться такі як динамічність, порівнюваність, просторовість, атрибутивність, системність, предметність, урахування внутрішніх і зовнішніх умов тощо. Виділені внутрішні фактори конкурентоспроможності, зокрема структура підприємства, техніко-економічний рівень виробництва, рівень кваліфікації персоналу, якість, асортимент продукції, фінансово-економічний стан підприємства, цінова політика підприємства, та зовнішні фактори конкурентоспроможності, зокрема економічне середовище, науково-технічне середовище, конкурентне середовище, місткість ринку та інші.

Управління конкурентоспроможністю є складним поняттям та включає в себе сукупність заходів, які направлені на фінансово-економічну, маркетингову, виробничо-технічну, кадрову, інвестиційну, інформаційну, інноваційно–технологічну підсистеми, і здійснюються з метою підвищення конкурентоспроможності компанії. Цей процес є безперервний та потребує постійного аналізу, моніторингу ринку, внесення коректив у роботу компанії, реалізацію та контроль за виконанням конкурентної стратегії, мотивування працівників за результатами реалізації стратегії.

  Методичний інструментарій оцінювання конкурентоспроможності підприємства включає в себе усю сукупність методів, що використовуються при здійсненні аналізу конкурентоспроможності. Сюди відносяться матричні методи, зокрема матриця Бостон консалтинг груп, методи відносних та абсолютних показників, SWOT-аналіз, профіль полярностей, графічний метод, зокрема побудова радара конкурентоспроможності та багато інших. У процесі аналізу та обґрунтування напрямку покращення платоспроможності компанії доцільно застосовувати сукупність різних методів, адже це дозволяє краще зрозуміти поточний стан справ в компанії.

 Для аналізу конкурентоспроможності компанії обрана ТОВ «Студія «Зима». Розглянута характеристика системи управління конкурентоспроможністю підприємства. Компанія надає такі групи послуг як розробка корпоративних сайтів, оптимізація сайту та його просування, супровід сайту, хостинг сайту тощо. Проведена оцінка діагностики внутрішньої конкурентоспроможності ТОВ «Студія «Зима». Організаційна структура включає в себе як штатних працівників, так і фрілансерів. Фінансово-економічні показники свідчать про застій в компанії. Чистий прибуток знизився протягом 2012-2014 років, а сума чистого доходу компанії залишалася на стабільному рівні.

Проведене оцінювання ринку конкурентоспроможності ТОВ «Студія «Зима» на ринку IT-послуг. Середовище непрямої дії створює загальні умови для функціонування веб-компанії. Погіршення макроекономічних умов, складна політична ситуацію стримують зростання доходів підприємств, а тому менше компаній має кошти для того, щоб заплатити за створення власного сайту. Фактори прямої дії у своїй переважній більшості позитивно впливають на компанію. Наприклад, обсяг ринку постійно зростає, що створює додаткові можливості для компаній ІТ-сектору. Значною є частка компаній із Києва, які діють на міжнародному ринку.

Проведена оцінка конкурентоспроможності ТОВ «Студія «Зима» на ринку IT-послуг. У своїй конкурентній групі, а саме серед Vintage, decollete, VIS-A-VIS, webPC, компанія ТОВ «Студія «Зима» займає найгірші позиції. Проблемою є низьке представлення на зарубіжному ринку, низька кількість клієнтів, що активно залишають позитивні відгуки про компанію, низька частка на вітчизняному ринку, недостатня ефективність просування у мережі Інтернет, недостатня популярність серед юридичних осіб. У рейтингу ІТ компаній за 2014 рік компанія залишалася на стабільному місці порівняно із 2013 роком.

Охарактеризована розробка стратегій підвищення конкурентоспроможності ТОВ «Студія «Зима» на ринку IT-послуг. Для вирішення проблем роботи з клієнтами, стратегія повинна бути направлена на оптимізацію маркетингової та збутової системи. Запропонований захід залучення клієнтів до активного просування послуг ТОВ «Студія «Зима». Суть заходу полягає у створенні власної реферальної мережі. Механізм дії такої системи простий – клієнт компанії ТОВ «Студія «Зима» отримує певний ідентифікаційний номер, що позначений на рекламному флаєрі або зашифрований у посиланні. Цей клієнт рекомендуємо своїм колегам звернутися до ТОВ «Студія «Зима». У базу даних компанії вноситься інформація про те, що новий клієнт прийшов за рекомендацією від іншого клієнта. Останньому виплачується 20 % від вартості замовлення приведеного покупця. Крім цього новий клієнт отримує знижку у розмірі 5 %. Тобто такий механізм співпраці буде цікавим для усіх сторін процесу. Доведено, що за реалістичного сценарію обсяг чистого доходу компанії за вирахуванням витрат на маркетинг та просування, зросте на 54000 грн., а за оптимістичного сценарію – на 236250 грн. Тому такий захід є ефективним.   

Запропоновані організаційні заходи по підвищенню конкурентоспроможності ТОВ «Студія «Зима» на ринку IT-послуг. Суть основному заходу полягає у тому, що найняти ще одну особу у основний штат. До обов’язків такої особи належатиме забезпечення виходу компанії на зарубіжний ринок для підвищення рентабельності та отримання більш дорогих замовлень від західних підприємств. Такий менеджер по роботі з клієнтами буде працювати з англомовною та німецькомовною аудиторією. Запропоновано оптимальний алгоритм розрахунку оплати праці, який на 30-90 % складатиметься із процентів за успішне завершення угоди. Сформульована тимчасова проектна організаційна структура, яка направлена на виконання поставлених цілей. Сюди відносяться новий менеджер по роботі з клієнтами, 2 працюючих у компанії менеджери по роботі з клієнтами, директор, програміст. Основні управлінські рішення, виконання яких слід забезпечити, є пошук фахівця по роботі із зарубіжними клієнтами, створення та запуск реферальної систем, облаштування робочого місця нового фахівця, початок роботи фахівця та реферальної системи. Розроблена WBS структура реалізації управлінських рішень, матриця розподілу відповідальності між працівниками в межах пропонованої тимчасової проектної організаційної структури, графік Ганта проекту підвищення конкурентоспроможності ТОВ «Студія «Зима». Повторний розрахунок конкурентоспроможності показав, що компанія у своїй конкурентній групі стане найбільш конкурентоспроможною.

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 450 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.