Рік захисту: 2016

Кількість сторінок: 63

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Таким чином, запропоновано розвитку ідею участі у інших підприємствах в обмін на рекламну підтримку. Це специфічний вид комунікації «співпраця». Для цього потрібно створити відповідний відділ Media for Equity у РА «Бюро маркетингових технологій», постійні витрати у якому становитимуть 394 тис.грн. Точка беззбитковості є низькою, а тому відділу буде легко досягнути цілей підвищення ефективності роботи. Запропоновані фільтри для відбору проектів та підприємств, з якими варто працювати на таких умовах. Кількість контактів за аудиторією у РА «Бюро маркетингових технологій» зросте у випадку використання пропозиції на 30 тис. Це будуть комунікації такого типу: бренд РА «Бюро маркетингових технологій» буде знаходитися на упаковці партнера, бренд буде знаходитися на широкоформатній рекламі партнера, зросте кількість контактів з професійним середовищем, інформація про РА «Бюро маркетингових технологій» буде міститися на офіційному сайті партнера, агенція згадуватиметься у паблік-рілейшенз статтях партнерів. Запропоновано створити спеціальні підрозділи у компанії, що надаватимуть послуги Маркетинг SOS. Це мобільні групи-офіси, які виїжджатимуть за викликом клієнта та вирішують його нагальні маркетингові проблеми. Створення маркетингових військ спеціального призначення та їх робота підвищить ефективність комунікації «особистий продаж». На відміну від звичайного механізму співпраці, у цьому випадку буде наявний ефект WOW-враження, - при обговоренні проблеми буде наявна тісна співпраця з клієнтом та його менеджментом, які прекрасно розуміють особливості ринку та можуть внести пропозиції оперативно. Також ця пропозиція оптимізує витрати на офіс, що дозволяє скоротити суму постійних витрат підприємства при збільшенні витрат на комунікації. Проведено розрахунок економічної ефективності пропозиції та визначено, що у випадку її реалізації витрати компанії скоротяться на 36,8 % при тому, що ефективність комунікацій залишатиметься незмінною, адже інтенсивність взаємодії із клієнтом буде такою ж. Готове рішення буде надаватися клієнту або у його офісі негайно, якщо це незначна проблема, або надсилатимуеться по електронній пошті. Розподілена відповідальність між різними підрозділами та посадовими особами щодо виконання оптимізаційного заходу. Щодо максимізації ефективності комунікаційної політики у наступному році, то запропонована така структура фінансування комунікацій, яка дозволить підвищити рівень доходу. Зміщення акцентів з іміджевої комунікації на раціональну комунікацію є загальноринковою тенденцією. Оптимальною буде структура така: 60 % витрат на особисті продажі, 30 % витрат на рекламу, 10 % витрат на стимулювання збуту і 0 % витрат на паблік-рілейшенз. За умови збереження поточного рівня ефективності комунікацій дохід компанії зросте з 24616 тис.грн. у 2014 році до 28516 тис.грн. у 2015 році.   

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 400 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.