Рік захисту: 2016

Кількість сторінок: 80

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Отже, товариство з обмеженою відповідальністю "Провайн" працює не ринку торгівлі дорогими алкогольними напоями. Підприємство перебуває у стадії реформування та становлення, а тому постійно зростають показники кількості персоналу, обсягу реалізації тощо. Загалом зовнішні та внутрішні чинники позитивно впливають на підприємства та стимулюють його розвиток. Так щодо внутрішніх факторів, то організаційна структура головного офісу є чіткою, як і система зв'язків із відділеннями та представництвами. Фінансове становище також є здебільшого задовільним, зокрема постійно збільшується вартість основних засобів, інтенсифікується діяльність, збільшується обсяг реалізації товарів, робіт та послуг. Аналіз факторів зовнішнього середовища також вказує на позитивні перспективи. Середовище, що чинить опосередкований вплив демонструє суперечливі напрямки дії на підприємство. Певний застій в економіці та постійна боротьба з алкоголізмом негативно впливають на галузь, проте зростання добробуту фізичних осіб та зміна соціальних пріоритетів позитивно впливає на обсяг реалізації дорогих напоїв. Щодо безпосереднього середовища, то виявлено, що структура покупців та постачальників є диверсифікованою, а тому значні ризики відсутні. Кількість конкурентів є також значною. Аналіз асортименту дозволив виявити чітку тенденцію до його розширення, а показник оновлення був значним. Охарактеризована сукупність документів, що складається при управління асортиментом. До основних проблем підприємства належать низька рентабельність діяльності, зниження оборотності активів загалом та оборотного капіталу зокрема, накопичення значної кількості товару у групі - засоби для вживання алкогольних напоїв. Проведено соціологічне дослідження серед клієнтів та виявлені їх побажання щодо оптимізації асортименту. 

Отже, підсумовуючи можемо рекомендувати другий проект до реалізації. Він характеризується такими перевагами порівняно із першим:

- постачальниками є ті підприємства, з якими ТОВ "Провайн" співпрацює протягом тривалого часу;

- спеціалізація підприємства не змінюється, а лише підвищується глибина товарного асортименту у частині міцних алкогольних напоїв;

- початкові витрати за альтернативним проектом є нижчими, як і сума фінансових витрат за банківськими кредитами, що надані під заставу дебіторської заборгованості;

- незважаючи на те, що грошовий потік у першого проекту є вищим, процес дисконтування доводить, що другий проект є більш ефективним, адже сума дисконтованого грошового потоку за весь період є вищою у другого оптимізаційного заходу;

- ризикованість другого проект є нижчою, зокрема розрахунки доводять, що у випадку погіршення ситуації та зниження обсягу реалізації продукції у випадку вчинення другого управлінського заходу кінцевий фінансовий результат буде кращим.

 

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 300 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.